Україна в ПА НАТО презентувала доповідь про зв'язки Росії з терористами

Українська делегація бере участь у 64-й сесії Парламентської асамблеї в Канаді

Facebook

Сьогодні під час засідання ПА НАТО Україна презентувала своїм партнерам доповідь про зв'язки Російської Федерації з ісламськими терористичними організаціями. Про це повідомляє голова постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО Ірина Фриз у Facebook.

"Особливу увагу приділяємо зв’язкам Кремля з Талібаном, а також свідченням постачання зброї та матеріальних ресурсів. Талібан – тема окремої доповіді Парламентської Асамблеї, що виноситься на обговорення цієї сесії", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Парламентська асамблея НАТО закликала РФ взяти відповідальність за катастрофу МН17

Також у доповіді є свідчення того, як російські спецслужби заохочують радикальних ісламістів залишати територію Росії, в тому числі забезпечуючи їх переліт, та брати участь в бойових діях за межами держави, зокрема в Сирії на боці Ісламської держави.

"Крім того, багато колишніх іракських баасистів, які становили ядро військово-політичної еліти за часів Хусейна, а потім – верхівку ІДІЛ – проходили навчання в КДБ СРСР. В доповіді – багато цікавих фактів, свідчень та доказів такої співпраці", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що ще у 1980-х роках за часів керівництва КДБ Юрієм Андроповим була започаткована ідея використання ісламського тероризму проти країн західної цивілізації.

Facebook

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів