Україна спільно з Британією створили суборбітальну ракету

Її запуск планують наприкінці року з Шотландії

SpaceNews

Британська компанія Skyrora, науково-дослідний центр якої розташований у місті Дніпро, створила суборбітальну ракету Skyrora 1, призначену для запуску наносупутників. Про це повідомляє SpaceNews.

"Skyrora презентувала план з проведення першого суборбітального випробувального польоту в четвертому кварталі 2018 року з майданчика в Шотландії", - йдеться в повідомленні.

Skyrora керує науково-дослідним центром у Дніпрі. За словами лондонської компанії, це дозволяє зберегти експлуатаційні витрати Skyrora на конкурентному рівні, а також використовувати ноу-хау в галузі космічної галузі України та її кваліфіковану робочу силу.

"Як британській компанії нам корисно мати доступ до українських знань, які можуть підтримати нашу діяльність. Ми передаємо деякі проектні завдання українській стороні, у якої є необхідний досвід у запуску чинних носіїв та молоді динамічні випускники університетів", - сказав менеджер з розвитку бізнесу Даніель Сміт.

Згідно з планом, тяга Skyrora 1 на рівні моря складе 30 кілоньютонів. Двигун носія працює на гасі і перекису водню, щоб обмежити вплив на атмосферу Землі.

У вівторок Україна провела перше випробування крилатої ракети вітчизняного виробництва. Вона наземного базування і здатна точно вражати наземні та морські цілі. "Під час випробувань, які пройшли успішно, перевірялися льотні характеристики і робота систем ракети", - заявив Турчинов.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів