Україна посіла 134 місце у рейтингу економічної свободи

За даними дослідження, за рік Україна підійнялася у рейтингу зі 149 місця до 134

kyiveuromarathon

Україна посіла 134 місце зі 162 у рейтингу країн за індексом економічної свободи. Про це йдеться у щорічному звіті Economic Freedom of the World, підготовленому Fraser Institute.

Індекс розраховується на базі 42 показників, об'єднаних у 5 ключових категорій: розмір держави (розмір податкових ставок, кількість держпідприємств тощо), захист прав власності, стабільність валюти, свобода міжнародної торгівлі та державне регулювання.

За даними дослідження, за рік Україна підійнялася у рейтингу зі 149 місця до 134, проте все ще входить до переліку країн світу з найменшим рівнем економічної свободи.

За даними дослідження, найгірша ситуація в Україні з незалежністю судової системи та неупередженістю правосуддя. В той же час, у дослідженні йдеться, що найкраща ситуація в Україні з розміром податку на прибуток.

Новини за темою: Не надто вільна: Україна у світовому рейтингу економічної свободи посіла 150 місце з 180

У цьогорічному рейтингу Україна опинилась на одній позиції з Беніном. Найближчий європейський "сусід" України по рейтингу — Білорусь, яку цьогоріч досліджували вперше. Вона посіла 122 місце.

Найвищий рівень економічної свободи у світі, за даними дослідження, у Гонконгу, Сінгапурі, Новій Зеландії та Швейцарії. До десятки найбільш економічно вільних держав також входить Грузія, США та Британія.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів