Україна є де-факто східним флангом НАТО, - Порошенко

Також глава української держави відзначив надзвичайну важливість передачі ВМС України двох патрульних катерів берегової охорони класу "Island"

пресс-служба главы государства

Президент Петро Порошенко під час відвідин бази Берегової охорони США "Балтімор" у рамках свого робочого візиту в Сполучені Штати Америки заявив, що Україна є де-факто східним флангом НАТО. Про це повідомляє прес-служба адміністрації президента України.

"Україна є де-факто східним флангом НАТО, а цей жест підтримки посилив оборонне співробітництво між нашими країнами", - сказав Порошенко.

У той же час глава української держави відзначив надзвичайну важливість передачі ВМС України двох патрульних катерів берегової охорони класу "Island" і назвав це "підтвердженням того, наскільки Україна є важливою для майбутнього всього вільного світу".

Новини за темою: Декларацію США про невизнання анексії Криму РФ розмістять в офісі президента України, - Порошенко

У свою чергу, помічник держсекретаря з питань оборони, помічник міністра оборони США Роберт Карем зазначив, що позиція Сполучених Штатів щодо твердої підтримку суверенітету і територіальної цілісності України незмінна.

"Росія окупувала Крим і продовжує конфлікт на Донбасі і намагається змінити кордони, використовуючи силу. Російська агресія не є загрозою тільки для України. Це є загрозою для всього регіону, Європи, Сполучених Штатів Америки та стабільності всього світового порядку", - зазначив він.

Як повідомлялося, Сенат США схвалив збільшення військової допомоги Україні до 250 млн доларів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів