Україна чекає роз'яснень: У Греції "представника Новоросії" запросили на захід з нагоди Дня Перемоги

В українському консульстві сподіваються, що в даному випадку мова йде про некомпетентність

Фото з відкритих джерел

Україна висловлює протест у зв'язку із запрошенням "представника" так званої "Новоросії" на урочисті заходи з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Салоніках (Греція). Про це йдеться в повідомленні консульства України у Салоніках.

"Консульство України в Салоніках висловлює рішучий протест події, яка відбулася сьогодні в Салоніках під час проведення офіційними представниками Периферії Центральної Македонії церемонії до Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні", - йдеться в повідомленні

Зазначається, що під час церемонії покладення офіційними особами вінків біля монументу на російському секторі Союзницького кладовища "Зейтенлік", службою протоколу Периферії Центральної Македонії було виголошено та запрошено представника т.зв. "Новоросії" для покладення вінка.

Новини за темою: Українці в різних містах вшанували пам'ять свої рідних у День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

"Особливе занепокоєння викликає те, що ця подія сталася під час відзначення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка стала справжньою трагедією для українського народу, внаслідок якої загинуло близько 10 мільйонів українців, і сьогодні, коли Україна знову потерпає від зовнішньої агресії", - наголосили у відомстві.

В українському консульстві сподіваються, що в даному випадку мова йде про некомпетентність, а не про підтримку Грецією окупації Росією Криму та гібридної війни на Донбасі.

"Очікуємо на офіційні пояснення від грецької сторони щодо цього резонансного інциденту, який іде всупереч офіційній позиції Греції, і сподіваємося, що в даному випадку мова йде про крайню некомпетентність працівників задіяних служб, а не про черговий крок підтримки з боку грецьких посадових осіб незаконній окупації Росією Криму та веденню гібридної війни на Донбасі", - підсумували у консульстві України.

Новини за темою: У Полтаві поліція забрала будьонівку в учасника ходи, а в Одесі двоє жителів вивісили радянські прапори

Нагадаємо, сьогодні, 9 травня, в Україні відбулося багато масових акцій, пов'язаних з Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У заходах в Україні взяли участь понад 460 тис. осіб. 

Зазначалося, що в Києві у марші "Безсмертний полк" взяли участь близько 2 тис. осіб.

Секретар Ради національної безпеки та оборони України (РНБО) Олександр Турчинов звернувся до Служби безпеки України з проханням провести розслідування і додати до санкційного списку електронні засоби масової інформації, які вели трансляцію так званого "військового параду" з окупованого Донецька.

Новини за темою: З радянськими піснями, в пілотках і гімнастерках: У центрі Києва відбулася хода "Безсмертного полку"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів