Угорщина продовжуватиме блокувати прагнення України до євроатлантичної інтеграції

Однак своє право вето у зв'язку із зустріччю НАТО-Україна-Грузія Угорщина не використовуватиме

З відкритих джерел

Угорщина не змінюватиме свою позицію щодо інтеграції України до Євроатлантичного альянсу (НАТО). Про це заявив міністр закордонних справ країни Тамаш Менцер, передає урядовий портал Угорщини.

Менцер пояснив, що прагнення України щодо вступу до НАТО блокуватиметься до тих пір, поки Україна "не припинить позбавляти меншини своїх прав і не поверне права, які було скасовано".

"Угорський уряд також не буде дозволяти скликати будь-які зустрічі на вищому рівні чи на рівні міністрів між Україною та НАТО і накладе вето на всі спільні, двосторонні заяви НАТО та України", - додав міністр.

Однак своє право вето у зв'язку із зустріччю НАТО-Україна-Грузія Угорщина не використовуватиме.

"Уряд Угорщини не буде застосовувати своє право вето у зв'язку з самітом з безпеки Чорноморського регіону, який буде проводитися за участю Грузії та України, або у зв'язку зі спільною заявою, яка буде випущена після зустрічі", - резюмує Тамас Менцер.

Дводенний саміт НАТО стартував сьогодні у Брюсселі. Учасники саміту ухвалили декларацію, де офіційно підтверджується прагнення України до членства в Північноатлантичної інтеграції.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що блокуватиме будь-яке рішення на саміті НАТО 11-12 липня в Брюсселі за підсумками зустрічі з Україною і Грузією.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів