Угорщина може позбутися права голосу в Раді ЄС

Дебати з цього приводу відбудуться у вівторок, а голосування - в середу

З відкритих джерел

У Європейському парламенті пропонують позбавити Угорщину права голосу в Раді Євросоюзу через можливе грубе порушення основних демократичних цінностей Євросоюзу. Про це йдеться в проекті резолюції Європарламенту, передає "Укрінформ". 

"Європарламент переконаний, що чинний рівень корупції, недостатність прозорості та підзвітності щодо державних фінансів, а також неналежне витрачання та завищення вартості фінансових програм завдають шкоди фінансовим ресурсам ЄС в Угорщині; вважає, що це може становити порушення цінностей, визначених у ст. 2 Договору про ЄС, з наданням ордера на застосування ст. 7 Договору про ЄС", - йдеться в документі. 

Зазначимо, що ст. 7 Договору про Євросоюз у зв'язку з наявністю явного ризику серйозного порушення Угорщиною засадничих цінностей ЄС передбачає застосування санкцій щодо країни-члена, включаючи позбавлення права голосу в Раді ЄС.

Дебати щодо цього відбудуться у вівторок, 11 вересня, а голосування - у середу, 12 вересня.

Нагадаємо, що раніше єврокомісар з питань бюджету та людських ресурсів Гюнтер Етінгер заявив, що влада Угорщини, Італії, Польщі та Румунії хоче зруйнувати Євросоюз.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів