Угорщина має намір оскаржити рішення Європарламенту про санкції

Уряд Угорщини вважає, що резолюція не отримала достатньої підтримки

1-news

Угорщина вважає голосування в Європейському парламенті про введення санкцій проти Будапешта недійсним і заявила про намір оскаржити рішення. Про це повідомляє AFP

Уряд Угорщини вважає, що резолюція не отримала достатньої підтримки, оскільки при голосуванні були враховані тільки "за" і "проти".

"Голоса тих, що утримались, повинні були зарахуватися при голосуванні, але не були, тому в доповіді не вдалося отримати більшість у дві третини, необхідну для прийняття рішення", - сказав глава адміністрації прем'єр-міністра Угорщини Гергей Гуйяш.

За його словами, наразі уряд Угорщини приймає необхідні заходи і в понеділок ухвалить рішення про конкретні юридичні кроки. Гуйяш додав, що найбільш вірогідним варіантом є оспорювання дійсності результатів у Європейському суді.

Нагадаємо, що Європейський парламент у середу, 12 вересня, вперше в історії ЄС схвалив введення штрафних процедур щодо країни-члена Угорщини. Євросоюз звинувачує Будапешт в порушенні принципів правової держави, зокрема в утиску неурядових організацій.

Будапешт назвав рішення Європейського парламенту "дрібною помстою" за імміграційну політику чинного уряду. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів