У зв'язку зі "справою Скрипаля" Лондон посилить перевірки на митниці і контроль приватних літаків

Велика Британія серйозно посилить контроль за тими, хто в'їжджає у країну

Тереза Мей BBC News

У зв'язку зі "справою Скрипаля" Лондон посилить перевірки на митниці і посилить контроль приватних літаків. Про це заявила прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей під час ради Нацбезпеки Великої Британії, передає "112 Україна".

"Все, що відбувається, - це порушення прав людини. Ті, хто винен у цьому, - мають понести відповідальність. Я сподіваюсь, що всі ці заходи, які ми запропонуємо, допоможуть вирішити ситуацію. Ми також будемо збільшувати контроль за тими, хто в'їжджає до Великої Британії, зокрема ми збільшимо перевірку на приватних літаках. І все це робитиметься з огляду на те, що ми маємо можливість підозрювати, що проти громадян Великої Британії може робитися якийсь злочин", - заявила прем'єр-міністр Великої Британії.

Нагадуємо, що Сергій Скрипаль, екс-офіцер ГРУ РФ, був отруєний разом зі своєю дочкою в британському Солсбері. Раніше він був засуджений за державну зраду та співпрацю з британською розвідкою, однак пізніше помилуваний і обміняний на групу викритих російських шпигунів.

Пізніше прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що низку російських дипломатів буде вислано із країни в рамках заходів, вжитих у відповідь на отруєння Сергія Скрипаля. Також Лондон відкликає запрошення главі російського МЗС Сергію Лаврову відвідати Велику Британію

Також Велика Британія скликає термінове засідання Ради безпеки ООН.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів