У ЄС посилили заходи з боротьби з фінансуванням тероризму

Рішення ухвалено після того, як в Європі в 2016 році почастішали терористичні напади

З відкритих джерел

Рада ЄС схвалила в понеділок, 14 травня, директиву про посилення правил щодо запобігання відмивання грошей та фінансування тероризму, які передбачають підвищення прозорості даних про власників трастів та бенефіціарів компаній. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Ради ЄС.

"Ці нові правила необхідні для підвищення безпеки в Європі шляхом позбавлення терористів доступних їм засобів. Вони дозволять нам зруйнувати злочинні мережі без шкоди для основних прав і економічних свобод", - зазначив міністр фінансів Болгарії Владислав Горанов.

Новини за темою: У СБУ розповіли про особливості тероризму в Україні

Ключові зміни включають розширення доступу до інформації про бенефіціарів, підвищення прозорості володіння компаніями і трастами, усунення ризиків, пов'язаних з передплаченими картами і електронними валютами, підвищення рівня співпраці між підрозділами фінансової розвідки, а також поліпшення контролю операцій за участю третіх країн з високим рівнем ризику.

Нагадаємо, президент США Дональд Трамп заявив про те, що необхідно вжити більш жорстких заходів у боротьбі з тероризмом після того, як був здійснений теракт на півдні Франції.

Новини за темою: Сенатор США запропонував внести Росію до списку країн - спонсорів тероризму

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів