У крові Фішер, відомої за роллю "принцеси Леї", виявлено сліди кокаїну і героїну

Чи вплинули виявлені наркотики і алкоголь на погіршення стану і смерть Фішер, встановити не вдалося

Керрі Фішер З відкритих джерел

У крові голлівудської актриси Керрі Фішер, яка померла уві сні у кінці грудня, виявлено сліди трьох наркотиків, йдеться в звіті патологоанатомів, передає ВВС.

Як йдеться у звіті, копію якого наводить американський журнал Variety, в крові Фішер були виявлені сліди кокаїну, МДМА і героїну.

Новини за темою: Персонаж актриси Керрі Фішер з'явиться в дев'ятому епізоді "Зоряних воєн"

При цьому неможливо точно встановити, як вживання наркотиків позначилося на здоров'ї актриси і чи вони стали причиною її смерті. Кокаїн Фішер в останній раз брала приблизно за три дні до смерті.

"На підставі наявної токсикологічної інформації ми не могли встановити, наскільки значну роль зіграли субстанції, виявлені в крові і тканинах міс Фішер після її смерті", - йдеться у звіті.

Наприкінці минулого тижня коронер Лос-Анджелеса заявив, що основною причиною смерті Фішер було апное - захворювання, при якому людина перестає дихати під час сну на кілька секунд або хвилин.

Новини за темою: В оприлюдненому звіті про причини смерті актриси Керрі Фішер однозначну відповідь так і не було знайдено

В тому документі крім апное уві сні в якості можливої причини смерті фігурують також хвороби серця і вживання наркотиків, однак кажуть, що точна причина смерті невідома.

Актриса була доставлена в медичний центр імені Рональда Рейгана в Лос-Анджелесі після обширного серцевого нападу, який трапився під час перельоту з Лондона 23 грудня 2016 року.

Фішер не приходила до тями і померла 27 грудня в медичному центрі імені Рональда Рейгана. Її мати актриса Деббі Рейнольдс померла на наступний день.

Джерело: BBC

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...