У Тбілісі на акції "батьків убитих дітей" затримали лідера опозиційної партії

Біля парламенту триває акція протесту в зв'язку з об'єктивним розслідуванням справи про вбивство двох підлітків

Супутник Грузія

Лідер опозиційної партії "Єдиний національний рух" (ЄНР) Ніка Меліа затриманий у понеділок у Тбілісі на проспекті Руставелі співробітниками патрульної поліції, повідомляє "Супутник Грузія".

Разом з Меліа затримані ще кілька членів ЄНД й учасників акції протесту перед будівлею парламенту.

Повідомляється, що затримання відбулося після того, як учасники акції обурилися діями поліції, яка почала демонтаж встановлених перед будівлею парламенту наметів, і суперечили поліцейським.

Телекомпанія "Руставі-2" повідомляє, що поблизу будівлі парламенту Грузії в Тбілісі мобілізовані сотні поліцейських. За її даними, в будівлі адміністрації уряду і Служби державної безпеки, які розташовані на паралельній проспекту Руставелі вулиці, з'явилися машини з водометами.

Новини за темою: На межі громадянського протистояння: Хроніка "клубних протестів" у Тбілісі

Нагадаємо, що наприкінці травня в Грузії почалися акції протесту. Їхнім ініціатором став Заза Саралідзе — батько убитого взимку в центрі Тбілісі у бійці 16-річного підлітка. Він вважає, що прокуратура провела розслідування цієї справи необ'єктивно і покриває одного з учасників інциденту, сина колишнього співробітника відомства. В кінці травня суд виправдав одного з обвинувачених, а другому пом'якшив звинувачення.

Після початку протестів Міністерство внутрішніх справ приступило до повторного розслідування справи. У рамках розслідування затримали двох осіб, зокрема колишнього співробітника Головної прокуратури Мірзу Субеліані.

Мітингувальники вимагали знайти винних до 10 червня та в неділю відновили акції протесту.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів