У Таджикистані під час придушення бунту у в'язниці силовики вбили 25 ув'язнених

За непідтвердженою інформацією, заворушення почалися з нападу ув'язненого на охоронця

www.riakchr.ru

У Таджикистані під час придушення бунту у в'язниці суворого режиму в місті Худжанді силовики вбили щонайменше 25 ув'язнених. Також загинули двоє співробітників місцевих правоохоронних органів. Про це повідомляє "Голос Америки" з посиланням на три джерела в силових структурах.

Бунт стався у в'язниці суворого режиму в місті Худжанді, що розташоване в 300 км на північ від столиці Таджикистану – Душанбе.

Як повідомили джерела в МВС, заворушення почалися, коли один в'язень, якого власті вважають членом угруповання "Ісламська держава", напав на охоронця.

У свою чергу адміністрація тюрми викликала підрозділ силовиків, за допомогою яких і придушила заворушення, розповів співробітник спецслужб на умовах анонімності.

Місцева влада підтвердила "Голосу Америки" виникнення бунту у в'язниці, проте ніяких публічних коментарів поки не давала.

Як повідомлялося, у березні поточного року у Венесуелі в'язні влаштували бунт і пожежу у в'язниці, внаслідок чого загинули 78 людей. Серед загиблих - 10 жінок і 68 чоловіків.

Загиблі жінки були відвідувачками в'язниці, які прийшли побачити своїх чоловіків незадовго до початку бунту. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів