У Сирії за минулий місяць затримано майже 650 чоловік, а в тюрмах Асада може утримуватитися до 500 тис, - ЗМІ

Прихильники сирійського президента переобладнали під в'язниці навіть будівлі шкіл

Rueters

В Сирії в липні 2018 року були схоплені 647 осіб, у тому числі 79 жінок і 59 дітей. Про це йдеться в доповіді Сирійської правозахисної організації (SNHR), передає "Анадолу"

За даними правозахисників, лише прихильники Асада схопили минулого місяця 419 осіб, у тому числі 51 жінку і 36 дітей.

"Терористи сирійського крила PKK - YPG викрали 66 осіб, у тому числі 16 жінок та 14 дітей. Бойовики іншої терористичної угруповання - ДЕАШ насильно утримують 37 осіб, у тому числі сім жінок і чотирьох дітей", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Російський Генштаб відправив до Вашингтона листа з пропозиціями щодо відновлення Сирії, - Reuters

Озброєні опозиційні угруповання затримали 125 осіб, у тому числі п'ять дітей і п'ять жінок.

У той же час, як повідомив "Анадолу" командир одного з загонів сирійської опозиції Тарик Солак, який провів 2,5 року в катівнях військової в'язниці "Сайдная", в сирійських в'язницях режиму Башара Асада перебувають не менше 500 тисяч чоловік.

За його словами, коли в 2011 році він служив офіцером в сирійській армії і вирішив підтримати сторону опозиції, 70% офіцерів посадили у в'язницю.

Новини за темою: Урядові війська в Сирії практично завершили відновлення контролю над південним заходом країни

"Наш підрозділ, чисельність 270 чоловік, було розквартировано на кордоні з Ізраїлем. Ми хотіли покинути армію і підтримати опозицію. Хоча в ті часи і опозиції не було. Хотіли підтримати мирних жителів. Один з військовослужбовців гарнізону доніс про наші плани режиму Асада, де і без того готували списки неугодних. 70% офіцерів посадили у в'язницю", - повідомив Солак.

За його словами, через брак місць прихильники Асада переобладнали під в'язниці навіть будівлі шкіл.

Війна в Сирії почалося в березні 2011 року, коли мирні демонстрації протесту переросли у збройний конфлікт після того, як військові відкрили вогонь по демонстрантах. За даними ООН, в ході конфлікту загинуло понад 400 тисяч осіб, понад 10 мільйонів були змушені покинути свої будинки. 4,8 мільйона осіб знайшли притулок за межами країни.

Новини за темою: Росія застосовує проти США в Сирії електронні методи війни

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів