Військовослужбовці РФ в Сирії, фото з архіву
Фото з відкритих джерел

Майор морської піхоти Росії Сергій Бордов загинув у бою в Сирії, повідомляє Reuters з посиланням на колишнього товариша по службі загиблого і джерело, близьке до російського Чорноморського флоту.

"Накрило їх мінометним вогнем. Загинули двоє наших, російських, і двоє сирійських військових", - сказав агентству В'ячеслав Павлюченко, який служив з Бордовим в морській піхоті. За його словами, Бордов загинув у вівторок, а імен загиблих він не знає.

Бордів став одним з найбільш високопоставлених офіцерів, загиблих у Сирії з вересня 2015 року, коли Росія почала операцію на підтримку президента Башара Асада. Два роки тому загиблий був командиром розвідувальної роти, сказав його колишній товариш по службі Павлюченко. Про роль Бордова в сирійській операції він не знає.

Міноборони РФ не дало негайної відповіді на запит Reuters. Міністерство офіційно повідомило про загибель 30 російських військових, які загинули в Сирії з початку операції у вересні 2015 року.

Свідчення, зібрані агентством, говорять про те, що втрати серед російських військовослужбовців, а також бійців, вирушили до Сирії за контрактами з приватними структурами, вище. Міноборони РФ заперечує, що занижує втрати.

За даними джерела в російському флоті, поховають загиблого в анексованому Криму.

Нещодавно стало відомо про смерть в Сирії ще трьох російських військових.