Сирійське місто після бомбардування
Reuters

У Сирії в результаті авіанальотів у вівторок, 18 квітня, загинули десятки мирних громадян.

Про це повідомляє Аljazeera з посиланням на сирійського чиновника.

У провінції Ідліб було вбито щонайменше 10 осіб: серед них дев'ятеро дітей віком 2-13 років і літня жінка. Ще троє дітей з під уламків були врятовані.

Рятувальники та моніторингові служби поклали відповідальність за авіаналіт на Росію і сирійські урядові війська, йдеться в повідомленні. Вони не виключають, що авіаналіт могли здійснити і літаки коаліції, очолюваної США.

Відзначається, що село, яка зазнала авіанальоту знаходиться в 22 км від міста Хан-Шейхун, де внаслідок хімічної атаки загинули близько 100 осіб.

Також, в результаті авіанальоту на село Урум ель-Кубра в північно-західному передмісті провінції Алеппо загинули щонайменше четверо осіб з однієї родини.

Нагадаємо, бойовики терористичного угруповання "Ісламська держава" у вівторок, 18 квітня, обстріляли житловий квартал у сирійському місті Дейр-ез-Зорі (420 км від Дамаска), загинули жінка і дитина, ще 26 людей отримали поранення.

За сім років сирійського конфлікту більше ніж 465 тис. осіб убито в ході бойових дій, понад 1 млн. осіб отримали поранення і понад 12 млн. сирійців (половина довоєнного населення країни) були змушені залишити свої будинки.

Новини за темою: Тіллерсон заявив, що Сирія застосовувала хімічну зброю у понад 50 випадках