У столиці Лівії сталися запеклі сутички

У ході конфлікту обидва угруповання застосували важку артилерію

З відкритих джерел

У столиці Лівії Тріполі спалахнули збройні зіткнення між угрупуваннями, що підтримують Уряд національної єдності (УНЄ, прем'єра Фаїза Сараджа) і виступають проти нього. Про це повідомляє "ТАСС".

Конфлікт виник між бойовиками, лояльними УНЄ, і збройними формуваннями, що підтримують Уряд національного порятунку Халіфи аль-Гвейля, виступає за проісламістський Загальний національний конгрес (ЗНК - колишній тимчасовий парламент).

Очевидці інциденту повідомляють про постріли з важкої артилерії, які було чути на відстані в кілька кілометрів від району зіткнення. Через страх потрапити під вогонь жителі довколишніх будинків були змушені залишити свої оселі.
Жодних повідомлень про жертв або потерпілих не надходило.

Новини за темою: Понад 100 людей загинули за добу в Ємені під час збройних зіткнень

Відповідно до досягнутих за посередництва ООН майже рік тому в марокканському містечку Схірат домовленостей, в Лівії в лютому 2016 р. було сформовано УНЄ під керівництвом бізнесмена Сараджа й очолювана ним же президентська рада (виконує функції глави держави).

Передбачалося, що ці два органи створюються на час перехідного періоду, який повинен завершитися проведенням парламентських виборів, як це також прописано в Схіратській угоді. Однак новий кабінет так і не заручився підтримкою  Палати представників, що засідає на сході, через гострі розбіжності як серед парламентарів, так і з владою на заході Лівії.

Як повідомлялося, берегова охорона Лівії за тиждень затримала в Середземному морі понад тисячу мігрантів.

Новини за темою: ОБСЄ закликала припинити зіткнення в Авдіївці і вивести важке озброєння

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів