У Стамбулі силовики заарештували ще 35 журналістів за підозрою в "причетності до тероризму"

Співробітників ЗМІ звинувачують у причетності до руху, пов'язаного з ісламським проповідником Фетхуллахом Гюленом

У Туреччині заарештували ще 35 журналістів Корреспондент.net

Під час чергових рейдів в Стамбулі турецька поліція у четвер, 10 серпня, заарештувала десятки журналістів за підозрою в "причетності до тероризму", передає DW.

"Під час чергових рейдів в Стамбулі турецька поліція у четвер, 10 серпня 2017 року, провела численні арешти серед представників засобів масової інформації", - йдеться в повідомленні.

Серед арештованих знаходиться і редактор газети Birgün, в якій критикувалися дії уряду.

За інформацією турецької служби ВВС, ордери на арешт було видано на 35 співробітників турецьких ЗМІ.

Повідомляється, що журналістів звинувачують у причетності до руху, пов'язаного з ісламським проповідником Фетхуллахом Гюленом, якого турецька влада звинувачує у спробі державного перевороту в липні 2016 року.

Так, представників ЗМІ звинувачують у використанні служби ByLock Messenger, де вони нібито обговорювали підготовку путчу.

Рух Гюлена вважається в Туреччині терористичною організацією. Зазначимо, всього у турецьких в'язницях перебуває близько 160 журналістів та представників ЗМІ.

Нагадаємо, що в лютому прокуратура Стамбула завершила розслідування у зв'язку з спробою перевороту в липні 2016 року. До суду було направлено обвинувальний висновок у відношенні 24 осіб, в їх числі - Гюлен, а також шість генералів і 17 офіцерів.

Раніше турецька поліція відсторонила від служби понад 9 тис. співробітників за підозрою в зв'язках з ісламським проповідником Фетхуллахом Гюленом.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів