У США звільнили відомого диригента через сексуальні домагання

У ході розслідування було опитано 70 осіб

BBC

У Метрополітен-опері Нью-Йорка звільнили знаменитого диригента Джеймса Лівайна після розслідування достовірності звинувачень музиканта в сексуальних домаганнях. Про це повідомляє BBC.

Новини за темою: Актриса з серіалу "Доктор Хаус" звинуватила Мериліна Менсона в домаганнях

"Розслідування виявило достовірні докази того, що Лівайн зловживав своєю посадою і знущався над молодими музикантами в період роботи в Метрополітен-опері", - йдеться в повідомленні.

У ході розслідування було опитано 70 осіб.

Новини за темою: Продюсера Аріани Гранде Чарлі Уолка звинуватили в сексуальних домаганнях

Четверо чоловіків звинуватили Лівайна у сексуальних домаганнях, які відбувалися кілька десятиліть тому, коли вони були підлітками.

Диригент заперечує всі звинувачення.

Один із свідків заявив, що домагання почалися в 1985 році, коли йому було 15, а Лівайну був 41 рік, і вони тривали до 1993 року. Свідок додав, що отримував від Лівайна гроші – в цілому близько 50 тис. дол.

Новини за темою: Зірка "Мумії" Брендан Фрейзер звинуватив екс-голову Голлівудської асоціації іноземної преси в домаганнях

Лівайн, якому зараз 74 роки, був музичним директором опери протягом 40 років. Його часто називали одним з провідних диригентів Америки. Музикант боровся з хворобою Паркінсона та іншими проблемами зі здоров'ям, вів вистави в інвалідному кріслі.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів