У США заявили про створення найпотужнішого в світі суперкомп'ютера Summit

Продуктивність Summit становить до 200 петафлопс, що дорівнює 200 млн млрд операцій з плаваючою комою в секунду

Інженери національної лабораторії при міністерстві енергетики Сполучених Штатів заявили про створення найпотужнішого в світі суперкомп'ютера під назвою Summit. Про це пише видання MIT Technology Review.

Новини за темою: Без дзеркал заднього виду, але із суперкомп'ютером: Ілон Маск показав нову Tesla Model Y

За інформацією видання, продуктивність Summit становить до 200 петафлопс, що дорівнює 200 млн млрд операцій з плаваючою комою в секунду.

"Для порівняння: все на Землі повинні проводити операцію кожну секунду протягом 305 днів щоб впоратися з тим, що нова машина може зробити в одну мить", — наголошується в статті.

Новини за темою:

Продуктивність Summit більш ніж у два рази перевищує потужність китайського суперкомп'ютера Sunway TaihuLight (93 петафлопс), який раніше вважався самим продуктивним комп'ютером в світі.

Повідомляється, що вчені мають намір використовувати Summit для пошуку можливих зв'язків між генами і раковими захворюваннями, а також закономірності у виникненні залежності від наркотичних речовин. Також суперкомп'ютер може бути застосований для кліматичного моделювання, що може позитивно позначитися на точності прогнозів погоди.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів