У США створили центр з відбору іммігрантів

Він повинен поліпшити процес виявлення терористів, злочинців та інших тіньових діячів, які намагаються проникнути і залишитися в країні

З відкритих джерел

Президент США Дональд Трамп підписав меморандум про створення національного центру верифікації (NVC) для координації зусиль департаментів та агентств для кращого виявлення осіб, які бажають в'їхати в США і становить загрозу національній безпеці. Про це повідомляє прес-центр Білого дому.

"Національний центр по відбору буде краще координувати іммігрантів в одному місці, дозволяючи офіційним особам краще використовувати розвідувальну інформацію та інформацію правоохоронних органів для виявлення терористів, злочинців та інших тіньових діячів, які намагаються проникнути і залишитися в нашій країні", − йдеться в повідомленні.

Два тижні тому Трамп заявляв, що готовий підписати стратегію, згідно з якою 1,8 млн "мрійників" - мігрантів, які нелегально прибули в США дітьми — зможуть отримати американське громадянство. Очікується, що сенат США обговорить прийняття плану на початку січня. Документ також передбачає, що Конгрес виділить 25 млрд дол. у цільовий фонд для будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

Також Трамп заявив, що хоче бачити у США мігрантів "звідусіль". Цю фразу американський президент виголосив після запитання про те, чи дійсно він говорив, що хоче бачити в США більше людей з таких країн, як Норвегія.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів