У США створюють гіперзвукову зброю для стримування РФ

Така зброя має бути на озброєнні кожного роду американських військ, щоб вони впродовж години могли завдати удару по будь-якій цілі на планеті

ВМС США

Американські військово-морські сили почали розробку малопотужних ядерних боєголовок у відповідь на російські розробки. Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті Інституту ВМС США.

Згідно з ним, кожен рід американських військ повинен володіти певною гіперзвуковою зброєю, щоб бути здатним завдати удару по будь-якій цілі на планеті протягом години. Тому ВМС США розробляють гіперзвуковий снаряд і прискорювач для нього, яким будуть озброєні як підводні човни, так і кораблі.

Як зазначив віце-адмірал ВМС США Джонні Вулф, програмі ВМС зі стратегічних систем надано фінансування для розробки та розміщення невеликої кількості малопотужних боєголовок "76-2", які "будуть прямою протидією на те, що Росія вважає, що у неї вже є, чого у нас немає".

Як повідомлялося, раніше США заявили про намір вийти з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності. Президент США Дональд Трамп стверждує, що умови цього договору порушуються Росією.

Опісля цього американська влада заявила, що беде нарощувати свій арсенал ядерної зброї, щоб чинити тиск на Росію і Китай.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів