Палата представників Конгресу США підтримала проект закону "Про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки"

Документ сприяє зменшенню залежності України від російських інформаційних і комунікаційних технологій

112.ua

Палата представників Конгресу США підтримала 404 голосами "за" проект закону "Про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки", спрямований на просування активної взаємодії між Україною і США у сфері кібербезпеки в умовах протидії російській гібридної агресії. Про це повідомляє Посольство України в США в Facebook.

"Документ передбачає допомогу Україні в удосконаленні стратегії кібербезпеки, зокрема, щодо посилення захисту комп’ютерних мереж органів державної влади, зменшення залежності України від російських інформаційних та комунікаційних технологій, сприяння участі України у програмах обміну інформацією", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: В Україні запустили роботу Центру реагування на кіберзагрози при РНБО

Також в законопроекті підтверджується прихильність Сполучених Штатів Америки Хартії про стратегічне партнерство між Україною та США, Будапештському меморандуму про гарантії безпеки, підтримці співробітництва нашої держави з НАТО.

Перед набуттям чинності законопроект має бути проголосований також Сенатом та підписаний Президентом США.

У понеділок законопроект про зміцнення співробітництва США та України у сфері кібербезпеки було винесено на порядок денний в Палаті представників. Автором законопроекту є демократ Брендан Бойл. Він зареєстрував його ще в минулому році.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів