У США опублікували звіт з доказами втручання РФ в американські вибори через Facebook

За даними розвідки, Росія проплатила близько 3,5 тисячі оголошень, їх побачили 11,4 млн американців

З відкритих джерел

Представники Комітету з розвідки Сенату США опублікували звіт про втручання Росії в американські вибори посередництвом публікації проплачених дописів у соціальній мережі Facebook.

У комітеті заявляють, що під час відкритого слухання в листопаді 2017 року член комітету Адам Шифф заявив, що російська кампанія в соцмережах була спрямована на розкол у США і розпалювання заворушень на ґрунті розбіжностей.

"Росіяни зробили це, об'єднавши фейкові акаунти, сторінки і спільноти, щоб просувати політизований контент і відео, а також мобілізувати американців на підписання онлайн-петиції й участь у мітингах та протестах", - наголосив політик.

Новини за темою: Cambridge Analytica, "фабрика тролів" та інші виклики: Про що говорив Цукерберг на слуханнях у Сенаті США

Також у звіті йдеться, що Росія намагалася впливати на американські вибори через групи у Facebook, які стосуються життя ЛГБТ-спільнот й афроамериканців.

За даними розвідки, Росія проплатила близько 3,5 тисячі оголошень, їх побачили 11,4 млн американців. Російська "фабрика тролів" створила 470 сторінок у соцмережі й опублікувала близько 80 тисяч одиниць контенту.

Нагадаємо, що три місяці тому у рамках розслідування справи про втручання Росії у вибори президента США було пред'явлено звинувачення 13 російським громадянам, серед яких "фабрика тролів" ("Агентство інтернет-досліджень").

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів