У справі про вбивство Бориса Нємцова з'явився новий фігурант, - джерело

Розшукати і допитати Мухадінова слідчим поки що не вдалося

POLIT.RU

У кримінальній справі про вбивство російського опозиційного політика Бориса Нємцова з'явився новий фігурант – житель Чечні Руслан Мухадінов. Про це з посиланням на свої джерела пише газета "Коммерсант".

Як вважає слідство, він міг бути тим самим "Русиком", який, згідно з попередніми показаннями обвинувачених у вбивстві, обіцяв їм 25 млн руб. за ліквідацію політика. Варто відзначити, що раніше слідчі вважали "Русиком" представника авторитетної чеченської сім'ї, майора внутрішніх військ Руслана Геремєєва.

Повідомляється, що співробітники правоохоронних органів вже з'їздили до Мухадінова додому і допитали його родичів. Відзначено, що їм, як і родичам інших фігурантів кримінальної справи, ставили стандартні питання, зокрема, запитували, чи перебував Мухадінов у момент вбивства Нємцова в Москві і з якою метою, чи цікавився політикою, чи вживає наркотики і спиртне і як поводить себе під їх впливом. Також родичів запитували, яку релігію сповідує підозрюваний і чи обговорювалися в сім'ї публікації карикатур у французькому журналі Charlie Hebdo. Проте повідомляється, що родичі мало чим допомогли слідству. Розшукати і допитати самого Мухадінова слідчим поки не вдалося.

У той же час встановлено, що саме він користувався Mercedes ML в російській столиці, а отже, міг зустрічатися з обвинуваченими у вбивстві Нємцова.

Новини за темою: Обвинуваченому у вбивстві Нємцова Дадаєву продовжили арешт до 28 серпня

Нагадаємо, увечері 27 лютого в центрі Москви був убитий російський опозиційний політик і громадський діяч Борис Нємцов. 8 березня Басманний суд Москви заарештував всіх п'ятьох затриманих у справі про вбивство Нємцова. На сьогодні всім п'ятьом підозрюваним пред'явлені звинувачення.

Джерело: Коммерсант

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів