У Солікамську з підтопленого рудника "Уралкалія" викачали 5 тис. куб. м води

За інформацією адміністрації Солікамска, робота з порятунку рудника триває

vsolikamske.ru

У Солікамську з підтопленого рудника "Уралкалія" викачали 5 тис. куб. м води, приплив підземних вод зменшився. Про це повідомляє "ІТАР-ТАСС" з посиланням на главу Соликамска Сергія Девяткова.

"5 тис. куб. м розсолів - це позаштатна ситуація, служби просто не можуть впоратися з цим обсягом роботи. В даний момент ситуація переходить в штатний режим, потік розсолу вже зменшився. Робота з порятунку рудника йде. Але скільки це буде тривати, зараз сказати складно", - повідомив Девятков.

За його словами, паралельно з моніторингом ситуації ведеться робота по зміцненню загороджувальному перемички між копальнями "Соликамск-1" і "Солікамськ-2".

"Ситуація точно так само моніториться, і найголовніше, що у нас є на це час. Поки якоїсь небезпеки для першого рудника точно немає", - відзначив глава міста.

Новини за темою:

Нагадаємо, 18 листопада на руднику рудоуправління "Солікамск-2" збільшився приплив розсолів у шахту. Співробітники "Солікамска-2" виявили провал ґрунту розмірами 20 на 30 м в 3,5 км від самої шахти, у зв'язку з чим був введений план ліквідації аварії на копальні, що передбачає виведення штатного персоналу на поверхню. 20 листопада "Уралкалій" опублікував фотографії провалу рудника в Солікамську.

Джерело: ИТАР-ТАСС

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів