У Словаччині затримали підозрюваного у вбивстві журналіста Кучака

Поліція Словаччини затримала італійського підприємця Антоніна Вадалу і двох його родичів

EPA

Поліція Словаччини затримала італійського підприємця Антоніна Вадалу, який був одним з головних фігурантів у розслідуванні вбитого словацького журналіста Яна Куцяка, передає Aktuality.

За даними видання, Вадалу затримали в якості підозрюваного в місті Міхаловці на сході Словаччини. Поліція також затримала його брата Бруно і двоюрідного брата П'єтро Катроппу. Прізвище Катроппа також фігурувало у розслідуванні.

"Ми будемо інформувати про діяльність поліції протягом дня", - повідомила прес-секретар поліції Словаччини.

За даними журналістського розслідування, представники чотирьох сімей з італійського регіону Калабрії, батьківщини мафіозного клану "Ндрангета", працюють на сході Словаччини.

Їх основний бізнес – сільське господарство. У статті повідомлялося, що вони протягом кількох років отримали близько 8 млн євро субсидій, виділених аграріям Словаччини з фондів ЄС.

Журналіст-розслідувач Ян Кучак був убитий разом зі своєю дівчиною Монікою Кусніровою у власному будинку в селищі Велка Мача під містом Трнава. Правоохоронці припускають, що вбивство сталося в період з 22 по 25 лютого. Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив, що уряд готовий сплатити 1 млн євро за інформацію, яка допоможе розслідуванню.

Мотивом злочину могла бути професійна діяльність журналіста, зокрема його розслідування діяльності італійської мафії на сході країни.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...