У Словаччині повторно затримали підозрюваного в убивстві журналіста Кучака

Протягом 48 год прокурор має схвалити рішення щодо наступних кроків у ході судового розгляду над ним

Антоніно Вадала aktuality.sk

Словацька поліція у вівторок повторно затримала італійського підприємця Антоніно Вадалу, який був одним з головних фігурантів у розслідуванні вбитого словацького журналіста Яна Кучака. Про це повідомляє Aktuality.

Новини за темою: Убивство журналіста Кучака в Словаччині: Парламент проведе голосування про вотум недовіри уряду

"Вадалу затримали на основі європейського ордеру на арешт, виданого італійським судом у Венеції, у вівторок вранці в місті Михайлівці", - йдеться в повідомленні.

Протягом 48 годин прокурор повинен прийняти рішення щодо наступних кроків в ході судового розгляду над Вадалу.

Італія просить видачу Вадалу у зв'язку зі злочинами, пов'язаними з наркотиками. Він і його соратники підозрюються в доставці в міста Європи сотні кг кокаїну.

Новини за темою: Вбивство журналіста у Словаччині: Країну охопили багатотисячні антиурядові демонстрації

Вадалу був затриманий 1 березня, проте його звільнили разом з шістьма іншими підозрюваними. Серед них його двоюрідний брат Бруно і рідний брат Себастьян, який після звільнення був доставлений в лікарню.

Словацький журналіст-розслідувач Ян Кучак був убитий разом зі своєю дівчиною в селищі Велка Мача під містом Трнава в кінці лютого цього року. Він займався розслідуванням діяльності італійської мафії на сході країни. Це могло стати мотивом вбивства.

Через вбивство журналіста у країні почалася політична криза, готуються дострокові вибори. Ряд чиновників подали у відставку, серед них міністр культури.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів