У Слідкомі Росії "шиють" нові справи проти українських військовиків

У РФ українських військовиків звинувачують у "снайперському обстрілі"

Слідчий комітет Росії З відкритих джерел

Слідчий комітет Росії відкрив дві справи проти українських вояків нібито за обстріли з боку ЗСУ на території Донбасу. Про це повідомляється на сайті російського відомства.

Наголошується, що Слідчий комітет РФ відкрив дві справи за 1 ч. ст. 356 КК РФ (жорстоке поводження з цивільним населенням, застосування у збройному конфлікті засобів і методів, заборонених міжнародним договором Російської Федерації).

Новини за темою: Слідчий комітет РФ порушив справу проти "Правого сектору" через "підготовку вбивства" 50 російських чиновників

За версією російського слідства, 30 вересня нинішнього року українські вояки нібито обстріляли з артилерії та важкого озброєння об'єкти цивільної інфраструктури в с. Старомихайлівка. Унаслідок цього "обстрілу" поранення дістала місцева мешканка.

Наголошується, що в РФ українських військовиків звинувачують у "снайперському обстрілі" 6 жовтня 2018 року в селищі шахти "Трудовська", внаслідок чого поранення дістав місцевий житель.

Новини за темою: Слідчий комітет РФ порушив справу за статтею про "тероризм" через вбивство Захарченка

Зазначимо, що Слідчий комітет РФ протягом кількох років продовжує відкривати кримінальні справи нібито за злочини, які було скоєно на території України. 

У Генпрокуратурі України підрахували, що таких справ вже кількадесят, Слідчий комітет безпідставно звинуватив ЗСУ у "веденні війни проти мирного населення". 

Новини за темою: Слідчий комітет РФ оголосив у розшук українця, обвинуваченого в перешкоджанні проведенню російських виборів у Києві в 2016 році

Раніше СК РФ вже повідомляв про відкриття ряду кримінальних справ проти українських військовослужбовців нібито за "обстріли мирного населення" на Донбасі.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів