У Сьєрра-Леоне під час повені та зсувів загинуло понад 300 осіб

Ще близько 2 тис. жителів залишилися без будинків, оскільки вони були зруйновані або затоплені

Сьєрра-Леоне  AFP 

У Сьєрра-Леоне (Західна Африка) у понеділок вранці, 14 серпня, внаслідок повені і зсувів загинуло 312 осіб. Про це повідомляє The Telegraf.

"За інформацією представника коронера, понад 200 тіл було доставлено до міського моргу. Представники організації "Червоний Хрест" повідомили, що кількість загиблих унаслідок повеней і зсувів у Сьєрра-Леоне зросла до 312 осіб", - йдеться у повідомленні.


За інформацією Associated Press, у понеділок вранці шторм і сильний дощ накрили столицю Фрітаун. Центральні вулиці залишилися затопленими, а у горбистих районах почали сходити грязьові потоки.


Зазначено, що близько 2 тис. людей залишилися без будинків, оскільки вони були зруйновані або затоплені. Кількість жертв може зрости через те, що люди можуть залишатися під руїнами або опинилися під водою, коли спали у ранковий час.

Сьєрра-Леоне  AFP 

#freetown #rainseason #myafricanadventure #Komba

Публікація від Jacob Lund (@jacobluund)

Видання зазначає, що щорічно місто Фрітаун з населенням у 1,2 млн щорічно потерпає від повені або страждає від дощів, які можуть тривати кілька місяців. Негода руйнує тимчасові поселення і підвищує ризик захворювання холерою.

Люди з бідних районів, розташованих біля моря, не мають якісних дренажних систем, що посилює повінь під час сезону дощів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів