На Шрі-Ланці оголошено НС унаслідок зіткнення буддистів і мусульман

Масові заворушення спровокувало вбивство буддиста в місті Канді

The Guardian

Влада Шрі-Ланки ввела у вівторок режим надзвичайного стану на всій території країни на 10 днів у зв'язку із зіткненнями між буддистами і мусульманами в місті Канді центральної частини Шрі-Ланки. Про це повідомляє CNN.

"У Канді група мусульманських чоловіків вбили 41-річного чоловіка, який сповідував буддизм. Цей інцидент спровокував підпали і масові заворушення. У місті була введена комендантська година", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Збройний конфлікт у М'янмі: Чому буддисти витісняють мусульман

Влада Шрі-Ланки направила військових і поліцейських в Канді для запобігання міжобщинних зіткнень. Також у місто Діган увійшли близько 200 військовослужбовців. Десятки людей були заарештовані.

Прем'єр-міністр Шрі-Ланки Раніл Вікраманісінгхе заявив, що постраждалі отримають компенсації і уряд зробить рішучі кроки для припинення насильства.

Напруженість між представниками громад буддистів, які становлять більшість населення Шрі-Ланки (близько 70%), та мусульман (близько 10% населення) наростала у країні впродовж останнього року. Деякі буддійські організації звинувачують мусульман в тому, що вони нібито насильно змушують іновірців переходити у свою релігію, а також у тому, що вони нібито псують буддистські археологічні пам'ятки.


Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів