У Сенаті США підтримали висновки спецслужб про втручання Росії у вибори

Немає сумнівів у тому, що Росія доклала безпрецедентні зусилля, щоб втрутитися у наші вибори в 2016 році, - заявив глава комітету, сенатор-республіканець Річард Берр

novagromada.com.ua

Комітет Сенату США з розвідки офіційно погодився з висновками спецслужб, які переконані, що Росія втручалася у вибори президента США з метою допомоги Дональду Трампу. Про це йдеться у спільній заяві сенаторів Річарда Берра і Марка Уорнера.

"Немає сумнівів у тому, що Росія доклала безпрецедентні зусилля, щоб втрутитися у наші вибори в 2016 році", - заявив глава комітету, сенатор-республіканець Річард Берр.

"Одним з головних завдань у розслідуванні комітету була оцінка роботи розвідувального співтовариства США, що відразу після виборів вказало на Росію", - додав він.

"Співробітники Комітету провели 14 місяців, переглянувши джерела, методи та аналітичну роботу, і ми не бачимо жодних підстав суперечити цим висновкам", - підкреслив сенатор.

"Після ретельного огляду наші співробітники вирішили, що висновки розвідувального співтовариства були детальними й точними.

Зусилля Росії були широкомасштабними, технічно складними і прийняті розпорядженням самого президента Путіна з метою підтримки Дональда Трампа та перешкоджання Хілларі Клінтон", - підкреслив віце-голова комітету, сенатор-демократ Марк Уорнер.

"Розуміння цих методів дозволить захистити демократію від майбутніх загроз", - зазначив він.

Як повідомлялося, спецслужби США прийшли до висновку, що російські хакери перед американськими президентськими виборами 2016 року здійснювали кібератаки на сервери Демократичної партії, а також в ході виборчої кампанії за дорученням Москви поширювалася пропаганда в соцмережах з метою вплинути на її результати на користь Дональда Трампа.

Розслідуванням втручання Росії у вибори і зв'язками адміністрації Трампа з Кремлем займається спецпрокурор Роберт Мюллер.

Сам президент Трамп досі жодного разу не визнав, що Росія намагалася вплинути на результат президентських виборів.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів