У Самарі на акцію в пам'ять Нємцова зібралися близько 100 осіб

За підрахунками поліції. на акцію вийшли 117 осіб

У Самарі на акцію в пам'ять Нємцова зібралися близько 100 осіб, повідомляє "Дощ" з посиланням на місцевих активістів.

Повідомляється, що за підрахунками поліції на акцію вийшли 117 осіб.

Нагадаємо, вночі в Москві затримали співробітників організації "Відкрита Росія" Михайла Ходорковського. Вони їхали з необхідним обладнанням для організації відеотрансляції маршу пам'яті, який призначений на 12:00 на початку Страсного бульвару, в ста метрах від станції метро "Чеховська". Через кілька годин активістів відпустили. При цьому вилучили обидві машини, ноутбук та проектор.

Також в м. Кемерово під час акції в пам'ять опозиціонера поліція затримала 6 осіб.

Новини за темою: У Москві напередодні маршу пам'яті Нємцова затримали співробітників організації Ходорковського

У ніч з 27 на 28 лютого 2015 року в центрі Москви був убитий Борис Нємцов, колишній губернатор і віце-прем'єр Російської Федерації, в останні роки лідер опозиційного руху "Солідарність" і партії "Парнас", депутат Ярославської обласної думи.

Публічна інформація про обставини вбивства, його виконавців і замовників дозволяє зробити висновок про те, що Нємцов був убитий через свої політичні погляди і активні дії, що йдуть врозріз з політикою Кремля.

Борис Нємцов займав активну просвітницьку позицію, підготував низку доповідей про політичну ситуацію та корупцію в Росії, брав участь у вуличних протестах.

В останні місяці свого життя Борис Нємцов займався збором інформації про російську військову агресію на сході України, боровся з пропагандою Кремля. Він послідовно виступав проти анексії Криму і агресивної політики РФ по відношенню до України, підтримував незалежність і територіальну цілісність України.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів