У російській лікарні погрожували зв'язати Сенцова і "напхати" штучним харчуванням, - адвокат

Сенцов також просив адвокатів не клопотати про переведення в Сімферополь

Фото з відкритих джерел

Головний лікар лікарні в російському місті Лабитнангі погрожував українському політв'язню Олегу Сенцову зв'язати його та насильно "напхати" медпрепаратами і штучним харчуванням. Про це повідомив у Facebook адвокат Дмитро Дінзе.

"Сенцов не вірить в забезпечувальні заходи з боку Росії. Раніше його привозили в громадянську лікарню для обстеження та можливості поміщення до медичного закладу громадського типу. Головний лікар, коли дізнався, кого до нього привезли, сказав, що прив'яже Олега до лікарняного ліжка та "напхає" його насильно медичними препаратами і штучним харчуванням. Якщо ж Олег буде відмовлятися, то трубу з штучним харчуванням поставить в ніс або рот, на крайній випадок – в дупу. Ось такі лікарі в Росії бувають", – написав він.

Новини за темою: У Сімферополі під муралом з Путіним з'явилося графіті з Сенцовим і Кольченком

Дінзе також опублікував звернення адвоката Наталі Добревої, яка представляє інтереси Сенцова в Європейському суді з прав людини, адресоване представнику РФ при ЄСПЛ – заступнику міністра юстиції РФ Михайлу Гальперіну, в якому вона просить перевести режисера в клінічний багатопрофільний медичний центр "Святитель Лука" у Сімферополі.

Новини за темою: Олега Сенцова відвідав священик із храму в Лабитнангі

Проте сам Сенцов від руки дописав у зверненні, що просить не клопотати про переведення. За словами режисера, він не впевнений, що його туди довезуть живим, крім того, Сенцов вважає, що "жодні інші лікарі його не вилікують, тому що він не хворіє, а голодує і не збирається зупинятися".

  • Звернення адвоката Наталії Добревої, яка представляє інтереси Сенцова в Європейському суді з прав людини, з проханням перевести режисера в клініку
    Звернення адвоката Наталії Добревої, яка представляє інтереси Сенцова в Європейському суді з прав людини, з проханням перевести режисера в клініку "Святитель Лука" у Сімферополі Facebook адвоката Дмитра Дінзе
  • Звернення адвоката Наталії Добревої, яка представляє інтереси Сенцова в Європейському суді з прав людини, з проханням перевести режисера в клініку
    Звернення адвоката Наталії Добревої, яка представляє інтереси Сенцова в Європейському суді з прав людини, з проханням перевести режисера в клініку "Святитель Лука" у Сімферополі Facebook адвоката Дмитра Дінзе

Новини за темою: Денісова прокоментувала стан здоров'я Олега Сенцова

Як повідомлялося, напередодні адвокат Сенцова заявив про погіршення його стану: в нього сильно знизився гемоглобін, що призвело до анемії, а також дуже низький пульс. Олегові погано з серцем, і його двічі намагалися умовити виїхати до лікарні. 

Проте у Федеральній службі виконання покарань РФ по Ямало-Ненецькому округу заявили, що медпрацівники оглядають Сенцова щодня і стан його здоров'я задовільний.

Новини за темою: У Москві біля будівлі уряду вивісили банер на підтримку Сенцова

Як повідомлялося, Сенцова і Кольченка було затримано російськими правоохоронними органами в Криму в травні 2014 року. В серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років, а Кольченка – до 10 років колонії. Їх звинувачують у терористичній діяльності.

14 травня цього року Олег Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв'язнів, які перебувають в російських в'язницях. Сьогодні, 7 серпня, триває 86-й день його голодування.

Новини за темою: Олег Сенцов у разі свого звільнення планує зняти фільм за власною п'єсою "Номери"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів