У Росії прокоментували нові санкції ЄС

Захарова нагадала, що російська сторона зберігає за собою право відреагувати на санкції

Фото з відкритих джерел

У МЗС Росії прокоментували рішення Ради ЄС від 14 травня про включення ряду співробітників виборчих органів окупованого Криму і Севастополя в список осіб, на яких поширюються незаконні персональні санкції ЄС. Про це йдеться в повідомленні на сайті відомства.

"Нові заходи Євросоюзу вкотре демонструють його справжнє ставлення до населення Криму, інтересів і сподівань жителів півострова. Забувши про високі принципи демократії і прав людини, у Брюсселі наполегливо прагнуть "покарати" тих, хто причетний до організації демократичних волевиявлень на півострові. (Представникам, - ред.) ЄС, мабуть, не дають спокою суттєві позитивні зміни у житті кримчан після 2014 р., особливо на контрасті з ситуацією на Україні…" – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: США ввели нові санкції проти Ірану

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова нагадала, що російська сторона зберігає за собою право відреагувати на санкції.

"Єдиний практичний результат санкцій - накопичення "подразників", що перешкоджають вибудовуванню взаємовигідного діалогу і співпраці з Росією в інтересах наших громадян", - зазначила Захарова.

Новини за темою: Порошенко: ЄС запровадив санкції проти організаторів виборів президента РФ у Криму

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко вітає рішення Ради Євросоюзу про введення санкцій проти п'яти осіб, відповідальних за незаконне проведення виборів президента РФ в окупованому Криму і Севастополі.

Раніше Петро Порошенко запропонував позбавляти українського громадянства за участь у "виборах" в анексованому Криму.

З моменту анексії Криму Росія традиційно проводить вибори і на території півострова. Зокрема так відбулися вибори до Держдуми РФ у вересні 2016 року.

А в четверту річницю незаконної анексії Криму, 18 березня 2018 року, відбулися вибори президента РФ - також з проведенням голосування на території анексованого півострова.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомляв про низьку явку на території Криму. За даними російських ЗМІ, явка в так званій "Республіці Крим" склала 71,54%. Згідно з даними ЦВК РФ, у голосуванні на території Криму взяли участь 1 млн 79 тис. 531 осіб, при цьому дійсних бюлетенів було 1 млн 67 тис. 900.

Верховна Рада визнала протиправним голосування за президента РФ у Криму і поставила під сумнів легітимність виборів лідера РФ у цілому.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів