У Росії відбуваються протестні акції "Він нам не цар", почалися затримання

У Красноярську перед акцією була затримана координатор штабу Навального Яна Герасимова, її звинувачують в організації неузгодженого заходу

соцсети

У Російській Федерації почалися протестні акції "Він нам не цар", організовані прихильниками опозиціонера Олексія Навального, повідомляє "Медуза".

Зокрема зазначається, що узгоджені акції відбулися увечері у Владивостоці та Хабаровську, а також у Комсомольську-на-Амурі.

Також є інформація, що на такі ж акції виходили люди в Южно-Сахалінську, Магадані та Іркутську, однак чи були вони узгоджені з владою, невідомо.

У Москві початок акції "Він нам не цар" було заплановано на 9:00 сьогоднішнього дня. Також вранці стартували акції в низці сибірських міст, зокрема в Новосибірську, Томську, Улан-Уде.

Очікується, що всього до всеросійської акції приєднається 90 міст федерації.

На цей момент почали надходити повідомлення про перші затримання на акції опозиціонерів. У Барнаулі акція "Він нам не цар" проходила в гайд-парку і не вимагала узгодження, однак кілька людей було затримано.

соцсети

У Красноярську перед акцією була затримана координатор штабу Навального Яна Герасимова, її звинувачують в організації неузгодженого заходу. Після її початку затримання стали масовими.

Зазначимо, акції "Він нам не цар" приурочено до інавгурації президента Володимира Путіна, яка відбудеться 7 травня. 

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів