Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, архівне фото
Фото з відкритих джерел

Російська Федерація не ухвалювала рішення бойкотувати пісенний конкурс "Євробачення", який цього року відбудеться в Україні, хоча певні побоювання з урахуванням місця його проведення у Москви є. Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє "Інтерфакс".

"У Кремля немає якоїсь позиції на предмет теми можливого бойкотування. Не зовсім зрозуміло, чи потрібно його (Євробачення, - ред.) бойкотувати", - зазначив він, підкресливши, що жодних рішень з цього приводу Кремль не ухвалював.

При цьому Пєсков не приховує, що у Москви є певні побоювання через місце проведення конкурсу. "Безумовно, з урахуванням місця проведення конкурсу, можливих проблем з безпекою, недружнім ставленням тощо певний привід для стурбованості є очевидним", - сказав він.

Зазначимо, раніше депутат Держдуми від "Єдиної Росії" Віталій Мілонов звернувся до генерального директора Першого каналу Костянтина Ернста з проханням не відправляти російських учасників на Євробачення до Києва і не проводити трансляцію цього заходу.

Новини за темою: Євробачення-2017: Всі учасники українського національного відбору та їхні пісні

Нагадаємо, Євробачення-2017 відбудеться в Києві у травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня.

Україну на Євробаченні-2017 представлятиме O. Torvald.