У РФ відреагували на розслідування про причетність підозрюваних в отруєнні в Солсбері до спецслужб

Захарова звинуватила самих авторів розслідування у співпраці зі спецслужбами

Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова novopol.ru

Прес-секретар Міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова прокоментувала розслідування Bellingcat щодо паспортів Руслана Боширова і Олександра Петрова, підозрюваних в отруєнні Сергія і Юлії Скрипаль. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook. 

Захарова звинуватила самих авторів розслідування у співпраці зі спецслужбами. На її думку, інформація про те, що паспорти підозрюваних у замаху в Солсбері мають ознаки причетності до секретних служб, з'явилася саме зараз не випадково.

"Про Петрова і Боширова Лондон оголосив давно. Ще раніше їх почали підозрювати. І весь цей час ніяких "баз даних" не було? Ні, не було. Тому що було інше напрям думки: таких людей взагалі немає. Саме це і оголосила британська поліція, коли публікувала їхні фотографії. А тут люди знайшлися. Розповіли про тягу до прекрасного у вигляді шпиля. І відразу бах - "базу ФМС" зламали. Шпилі - це до світу мистецтва, так сказати. А ось з базою даних розмова гранично конкретна виходить", - написала вона. 

The Bellingcat і The Insider в спільному розслідуванні вдалося підтвердити причетність до спецслужб росіян Олександра Петрова та Руслана Боширова, підозрюваних в отруєнні екс-офіцера ГРУ Сергія Скрипаля. На даний момент опублікована перша частина розслідування.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів