Через війну в Сирії понад 7 тис. дітей загинули або дістали каліцтва, - ООН

З початку 2018 року було зафіксовано 1200 випадків насильства щодо дітей в ході озброєного конфлікту, в тому числі 600 дітей були вбиті або поранені

AP NEWS

Більше семи тисяч дітей були вбиті або отримали каліцтва в результаті збройного конфлікту в Сирії. Про це на засіданні Радбезу заявила Спеціальна представниця Генсека ООН з питання дітей та збройних конфліктів Вірджинія Гамба, передає сайт ООН.

 "Я мушу підкреслити, що це – тільки підтверджені дані. У непідтверджених повідомленнях йдеться про понад 20 тисяч жертв серед дітей", - сказала вона.

Новини за темою: Кількість загиблих унаслідок терактів у Сирії зросла до 215

Крім того, за її словами, сирійських дітей залучають до лав збройних формувань. Більшість з цих порушень були здійснені в останні шість місяців під час наступів різних сторін у районах Афріна, Хами, Ідлібу, Східної Гути. 

"З початку 2018 року було зафіксовано 1200 випадків насильства щодо дітей в ході озброєного конфлікту, в тому числі 600 дітей були вбиті або поранені. Приблизно 180 дітей були залучені до служби у збройних загонах. Понад 60 шкіл піддалися нападам. Підтверджені відомості про сто нападів на лікарні та інші медичні установи і медичний персонал", - сказала Спеціальна представниця.

Вірджинія Гамба також підкреслила, що в Сирії в школу не ходять приблизно 2,1 мільйона дітей – вони або зруйновані, або їх використовують у військових цілях.

Новини за темою: Частину волонтерів організації "Білі шоломи" не вдалося евакуювати із Сирії

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів