У Польщі на пляжах знайшли ракети з підводних човнів російського виробництва

Човен, з якого походять ракети, російського виробництва, однак росіяни будують їх також на експорт

Одна зі знайдених сигнальних ракет з підводного човна http://www.rmf24.pl/

У Польщі на узбережжі Балтійського моря знайшли сигнальні ракети з підводних човнів російського виробництва, передає RMF FM.

Зазначається, що такі ракети використовуються, наприклад, у разі аварійного підйому судна, аби позначити його місце розташування.

Знайдені ракети належать підводному човну проекту 877 "Палтус" (за класифікацією НАТО "Kilo"). У польському воєнно-морському флоті єдиним судном цієї серії є підводний човен "Орел" (пол. "Orzeł"). Ракети, які в останні дні знайдено на польських пляжах, напевно не належать польському судну, - запевнили польські моряки.

У Третій корабельній флотилії в Ґдині повідомили, що човен, з якого походять ракети, російського виробництва, однак росіяни будують їх також на експорт.

Новини за темою: У НАТО стурбовані активністю підводних човнів РФ у Середземному морі й Атлантиці

"Можливо, що на новому човні проводили якісь випробування, або на якомусь з російських човнів" - вважають польські моряки.

Невідомо, коли були випущені знайдені ракети. Вони можуть дрейфувати протягом багатьох тижнів. Перша інформація про виявлення такого предмета на пляжі в Ястарні з’явилася 25 травня. За декілька днів чергову ракету було знайдено на півострові Гель, а потім на Собєшевському острові.

Новини за темою: Усі випробування новітніх російських ракет із ядерною установкою завершилися провалом, - ЗМІ

Теоретично ракети не становлять загрози, однак у польському війську закликали повідомляти поліцію у випадку виявленого об’єкта військового походження.

Раніше повідомлялося, що в листопаді військові кораблі і підводний човен РФ наблизилися до кордонів Латвії. Крім того, влітку поточного року літаки повітряної місії НАТО ідентифікували над Балтійським морем військово-транспортний літак РФ.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів