У звинуваченого в корупції екс-президента Бразилії вилучили паспорт

На наступний день після вилучення паспорта екс-президент мав намір поїхати в Африку

Екс-президенти Бразилії Ділма Руссефф і Луїс Інасіу Лула да Сілва Голос Америки

Суд у Бразилії вилучив паспорт у екс-президента країни Луїса Інасіу Лула да Сілви, повідомляє Reuters з посиланням на представника політика.

Наголошується, що це зроблено для того, щоб да Сілва не виїхав з країни, оскільки апеляційний суд залишив в силі звинувачення в корупції проти нього. На наступний день після вилучення паспорта екс-президент мав намір поїхати в Африку.

Новини за темою: У Бразилії суд підтвердив обвинувальний вирок екс-президенту Лулі да Сілві

Раніше повідомлялося, що да Сілві на 19 років заборонили займати державні посади.

Минулого літа суд засудив 72-річного екс-президента до 9 з половиною років ув'язнення за звинуваченнями в корупції та відмиванні грошей. Зокрема, його звинуватили в тому, що він отримав пентхаус в якості хабара від будівельної фірми OAS за укладення контракту з нафтової держкомпанією Petroleo Brasileiro (Petrobras).

Його справу було частиною масштабного корупційного скандалу, в якому замішані великі бразильські політики. Суд другої інстанції збільшив строк ув'язнення до 12 років і одного місяця. Тим не менш Лула да Сілва досі перебуває на свободі, відкидає всі звинувачення і навіть запланував на наступні дні поїздку в Ефіопію.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів