У Підмосков'ї розгорнуть надувні "Іскандери"

Макети ракетних комплексів "Іскандер" і комплексів ППО С-300 надійшли до інженерно-маскувального полку Московської області

24 канал

Макети ракетних комплексів "Іскандер" і комплексів ППО С-300 надійшли до інженерно-маскувального полку, дислокованому в Московській області. Про це повідомили "Інтерфаксу" в департаменті інформації міноборони РФ.

"До 45-го інженерно-маскувального полку центрального підпорядкування, що дислокується в Московській області, надійшли нові зразки озброєння. Серед них зенітні ракетні комплекси С-300, "Бук", оперативно-тактичні ракетні комплекси "Іскандер-М" та інші пневмопідпірні макети військової техніки", - повідомили в департаменті.

Новини за темою: SIPRI: Продаж зброї у світі за п'ять років зріс на 10%, найбільші експортери – США і РФ

У виданні також відзначають, що до полку надійшли маскувальні комплекти для сніжних, рослинних і пустельно-степових фонів для приховування озброєння, військової та спеціальної техніки від оптичних, радіолокаційних та телевізійних засобів розвідки.

"Сукупність таких сучасних методів маскування дозволяє в кількадесят разів підвищити живучість сучасної військової техніки та інших об'єктів", - відзначили в департаменті.

Новини за темою: РФ випробувала в Сирії 210 зразків зброї, – Міноборони

"Іскандер-М "- варіант оперативно-тактичного ракетного комплексу для збройних сил РФ з двома квазібалістичними ракетами 9М723 на ПУ. Дальність стрільби, згідно зі згадкою в різних джерелах, становить до 500 км. Ракета комплексу 9М723 має один щабель з твердопаливним двигуном. Ракета виготовлена із застосуванням технологій зниження радіолокаційної помітності (т. зв. "Стелс-технології"): мала поверхня розсіювання, малий розмір виступних частин, радіозбирне покриття.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів