У Пентагоні заявили, що підводні човни США здатні знищити РФ

Росія не може нічого зробити, крім масивної атаки проти США, заявили в Пентагоні

UPI

Голова Стратегічного командування збройних сил США генерал Джон Гайто стверджує, що американські підводні човни здатні знищити Росію, якщо буде прийнято таке рішення. Про це він заявив під час бюджетних слухань у комітеті Палати представників з збройним силам в середу, повідомляє "Голос Америки".

Новини за темою: Пентагон про балістичну ракету РФ: Ми повністю готові

У відповідь на питання законодавців щодо затвердження президента Росії Володимира Путіна про те, що його країна володіє арсеналом нових, "непереборних" ядерних озброєнь Гайто сказав: "Ми готові до всіх наявних загроз, і ніхто не повинен сумніватися в цьому".

"Вони (росіяни? - ред.) не можуть нічого зробити, крім масивної атаки проти нашої країни, на яку ми не змогли б відповісти. До речі, вони не знають, де знаходяться наші підводні човни, а вони здатні знищити їх країну, якщо ми підемо цим курсом", - додав він.

Новини за темою: Трамп запропонував Пентагону провести військовий парад у Вашингтоні

У свою чергу заступник міністра оборони США з політичних питань Джон Руд в ході слухань заявив, що заяви Путіна "хоча і не стали несподіванкою, але все ж викликали розчарування".

"Ми стурбовані деякими положеннями доктрини, що виходить від Росії, розмовами про ранній ескалації, посиленням ролі ядерних засобів у конфлікті", - заявив Руд.

Він також спростував заяви Москви про те, що вона розробляє нові ядерні озброєння у зв'язку з відмовою Вашингтона дотримуватися попередніх угоди в галузі контролю над озброєннями.

"Сполучені Штати продовжують залишатися вірними нашим зобов'язанням у галузі контролю над озброєннями. На жаль, попередня практика Російської Федерації у тому, що стосується дотримання нею міжнародних зобов'язань у галузі контролю над озброєннями, залишає бажати кращого", - сказав Руд.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів