У Пентагоні заявили про ліквідацію кількох ватажків "Аль-Каїди на Аравійському півострові"

Бойовики були знищені під час авіаударів, нанесених в ході спецоперації ВПС США

З відкритих джерел

Прес-служба Міністерства оборони США (Пентагон) заявила про те, що в результаті авіанальоту ВПС цієї країни в Ємені були ліквідовані ряд лідерів терористичної організації "Аль-Каїда на Аравійському півострові". Про це йдеться в заяві на офіційному сайті міністерства.

"Кілька ключових лідерів організації "Аль-Каїда на Аравійському півострові" були ліквідовані під час останніх авіанальотів ВПС США в Ємені", - сказано в повідомленні.

Новини за темою: "Аль-Каїда" підтвердила загибель одного зі своїх ватажків у Сирії

Серед загиблих називають імена Хабіба аль-Санаані, який контролював постачання озброєння і був посередником з вищим керівництвом терористичної організації, а також Мікдада аль Санаані і Абу Омара аль-Санаані, які належали до вищої ланки управління терористичного угрупування.

Відзначається, що бойовики були знищені під час авіаударів в ході спецоперації в Ємені.

Новини за темою: "Аль-Каїда" захопила два міста на півдні Ємену, - джерело

Нагадаємо, організація "Аль-Каїда на Аравійському півострові є ісламським фундаменталістським озброєним угрупуванням і вважається однією з основних діючих сил в конфлікті в Ємені. Крім неї в конфлікті, який триває з вересня 2014 року, беруть участь шиїтські повстанці-хуситы, яких підтримує Іран і коаліція на чолі з Саудівською Аравією. Згідно з підрахунками ООН, в Ємені з березня 2015 року, тобто з початку операцій сил коаліції загинули більше 5100 мирних жителів. Ще 8700 цивільних осіб отримали різні поранення. Через складну гуманітарну ситуацію в країні спалахнула епідемія холери. Крім того, у багатьох регіонах спостерігається гостра нестача води та продуктів харчування.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів