У Норвегії вирішили приспати агресивного лебедя, який намагався затягнути у воду маленьку дівчинку

Птах неодноразово нападав на місцевих жителів

Влада одного з норвезьких комун вирішила приспати занадто агресивного лебедя на прізвисько "Господар гавані", який неодноразово нападав на місцевих жителів, пише NRK.

Новини за темою: На святі в Індії слон, який вийшов з-під контролю погонича, перевернув автомобіль

Відзначається, що востаннє лебідь, який проживає в затоці в комуні Ус, розташованій у районі Хордаланн на південному заході країни, напав на групу дітей з дитячого садка і намагався затягнути у воду маленьку дівчинку.

Влада раніше планувала переселити злісну птицю в інше місце, однак після цієї атаки було прийнято рішення все-таки приспати її. Норвезькі закони дозволяють місцевій владі знищувати тварин, що належать до охоронюваних видів, якщо вони починають становити загрозу для людей.

Лебідь, який живе в затоці вже кілька років, став однією з визначних пам'яток території, і жителі ставляться до нього з симпатією. Багато з них вважають, що агресивна поведінка птаха викликана занадто грубим ставленням до нього з боку місцевих рибалок, які ганяли лебедя своїми човнами.

Новини за темою: У Великій Британії лисиця застрягла між двома надгробками на кладовищі

Як повідомлялося раніше, в грудні 2017 року київські рятувальники тварин зняли з криги лебедя і залишили ночувати у ванній.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів