У Нью-Йорку відбулося відкриття 73-ї сесії Генасамблеї ООН

Виступи глав держав і керівників делегацій розпочнуться з 25-го числа і триватимуть до 1 жовтня

Укринформ

Урочисте відкриття 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН відбулася у вівторок в штаб-квартирі Організації в Нью-Йорку. Про це повідомляє прес-служба ООН.

"Ми починаємо нову сесію, і нас чекає напружена робота", - заявила під час виступу на церемонії міністр закордонних справ Еквадору Марія Фернанду Еспіноза Гарсес, яка протягом року буде очолювати роботу сесії.

Вона окреслила пріоритети свого головування, а також роботи Генасамблеї в цілому. Серед них питання міграції, захисту навколишнього середовища, прав інвалідів, ґендерній рівності та просування сталого розвитку.

Новини за темою: На Генасамблеї ООН може відбутися зустріч Порошенка з Трампом, - АП

"Потрібно діяти на миротворчому напрямку, знайти шляхи фінансування Порядку денного в галузі розвитку на період до 2030 року, необхідно домагатися зміцнення ролі молоді, вжити термінових щодо скорочення бідності і багато іншого", - заявив Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш.

Щорічні загальні дебати розпочнуться 25 вересня і триватимуть до 1 жовтня. За традицією, їх відкриває Бразилія, а за нею виступають США як країна, на території якої розташовується штаб-квартира ООН. У перший день, 25 вересня, після президента Дональда Трампа до делегатів Генеральної Асамблеї звернуться також президенти Туреччини, Мексики, Франції, Ірану і Киргизстану. Виступ президента України Петра Порошенка намічено на другу половину дня 26 вересня.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів