У Німеччині заявили про кібератаки на ЗМІ та організацію хімічних досліджень

Уточнили, що за атаками, імовірно, стоїть російська спецслужба

З відкритих джерел

У Німеччині заявили про кібератаки на німецькі медіакомпанії та організацію у сфері хімічних досліджень. Про це йдеться в доповіді Федерального відомства з охорони конституції, передає DW

Зазначено, що наявна інформація свідчить про хвилі атак, здійснених, імовірно, з метою шпигунства. Також указується, що напади серпня 2017 року та червня 2018 року, можливо, вчинило російське угруповання хакерів Sandworm.

У відомстві уточнили, що за атаками, можливо, стоїть російська спецслужба. Згідно з доповіддю, мається на увазі так звана атака спрямованого фішингу, яку здійснено з високою точністю проти конкретних об'єктів.

Так, електронною поштою розсилали листи від імені відправника, який заслуговує на довіру, з додатком зараженого текстового документа у форматі Word. Коли користувач відкривав його, надходила рекомендація дозволити виконання макросів, і якщо дати такий дозвіл, потім є можливість стеження за мережевою інфраструктурою або навіть управління нею.

Не виключено, що в Німеччині, крім медіакомпаній та організації, що займається хімічними дослідженнями, постраждали також інші підприємства.

У ФРН вважають, що висококваліфіковане і вкрай агресивне угруповання Sandworm діє як мінімум з 2013 року.

Наголошується, що Sandworm знають серед іншого і через напади на цілі в Україні, зокрема, в енергетичному секторі. 

Новини за темою: Російські спецслужби намагалися здійснити кібератаку на хлоропереливну станцію в Дніпропетровській обл., - СБУ

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів