У Німеччині заборонили продаж "шибениць для Меркель"

У жовтні 2015 го активіст ксенофобського руху Pegida вийшов в Дрездені на демонстрацію з муляжем шибениці для канцлера ФРН. Пізніше він став продавати мініатюрні копії шибениці в інтернеті

Die Welt

Виробнику так званої "шибениці для канцлера ФРН Ангели Меркель" і її колишнього заступника Зігмара Габріеля заборонено продавати мініатюрні копії цього виробу, повідомляє Welt.

Таким чином, Земельний суд у Гамбурзі в п'ятницю, 28 вересня, задовольнив відповідний позов, поданий колишнім віце-канцлером і главою МЗС ФРН Зігмаром Габріелем.

Суд визнав, що виробник шибениці, назвавши Габріеля "ворогом народу з натяком на часи націонал-соціалізму", порушив його права і принизив його. У постанові суду зазначається, що виробник своїм творінням схвалює не тільки смерть Габріеля, але і його страту, і тому не має права посилатися ні на свободу творчості, ні на особливий захист для сатири.

Новини за темою: Над Лондоном запустять повітряну кулю у вигляді мера в бікіні

Виробник шибениці - 42-річний торговець інструментами з Шварценберга.

У жовтні 2015 року він вийшов в Дрездені на демонстрацію ксенофобського руху Pegida з шибеницею, на якій символічно були закріплені петлі, заготовлені для Ангели Меркель і Зігмара Габріеля. Це викликало шквал обурення по всій Німеччині.

Пізніше ця людина стала виготовляти з дерева 35-сантиметрові копії своєї шибениці і продавати їх через інтернет.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів