У Німеччині встановлено температурний рекорд, збитки економіки оцінюють у 1,4 млрд євро

Через спеку знизилась пропускна здатність судноплавних фарватерів річок і страждає урожай зернових

Фото з відкритих джерел

Німеччина страждає від аномальної спеки. У багатьох районах країни температура вже перевищує показники в +35 градусів, повідомляє "Сіньхуа".

Спека вже призвела до лісових пожеж і зниження рівня води в річках. Крім того, очікується, що посуха стане причиною скорочення врожаїв.

Метеорологічна служба Німеччини підтвердила, що липень 2018 року побив температурний рекорд і став найспекотнішим місяцем в Німеччині з 1881 року. Щодо рекорду сумарної тривалості сонячного сяйва, то у липні 2018 року вона склала 305 годин, на другому місці з 1951 року.

Згідно з прогнозами, в серпні спека не відступить.

У зв'язку зі спекою значно знизився рівень води і, як наслідок, пропускна здатність фарватеру Рейну, а також Ельби і Одеру. Крім того, Міністерство сільського господарства Німеччини вже зараз прогнозує скорочення врожаю зерна на 7-8 млн тонн, а загальний економічний збиток оцінюється в 1,4 млрд євро.

Від спеки страждають й інші країни Європи - так, в Іспанії та Португалії прогнозується підвищення температури повітря до +47, а у Франції через аномально спекотну погоду довелося зупинити роботу чотирьох енергоблоків на атомних електростанціях.

Джерело: Синьхуа

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів