У Німеччині сьогодні визначаться з майбутнім коаліції на чолі з Меркель

Як очікується, результати голосування будуть оголошені 4 березня

З відкритих джерел

Соціал-демократи Німеччини оголосять результати голосування з питання формування правлячої коаліції з консерваторами ХДС/ХСС. Його результат по суті повинен поставити крапку на тривалому процесі створення нового кабінету міністрів. Від результатів голосування залежить, чи буде Ангела Меркель 14 березня знову обрана канцлером.

Новини за темою: Меркель назвала список міністрів від ХДС у новому коаліційному уряді

Якщо соціал-демократи скажуть "ні" коаліції з консерваторами, то внутрішньополітична криза в країні вступить у нову фазу — тоді можливими варіантами розвитку ситуації будуть або формування уряду меншості, або перевибори в парламент. Як очікується, результати будуть оголошені в 9 ранку за місцевим часом (10:00 по Києву).

Новини за темою: Меркель заявила про готовність повністю відпрацювати четвертий термін на посаді канцлера ФРН

Як повідомлялося, СДПН офіційно заявила про успішне завершення коаліційних переговорів з блоком ХДС/ХСС, очолюваним Ангелою Меркель. Коаліцію не могли сформувати майже півроку. В рамках договору про створення коаліції СПДГ отримала під своє керівництво Мінфін та міністерство праці, ХДС - міністерство економіки та Міноборони ФРН.

ХДС/ХСС намагалися сформувати коаліцію з "вільними демократами" і "Зеленими", однак Крістіан Лінднер, голова Вільної демократичної партії", вивів свою партію з переговорів. Пізніше наприклад демократів пішли і "Зелені", які заявили, що з рештою кількістю голосів у парламенті коаліції вийде "уряд меншості", і вони не бажають брати в ньому участь. Переговори з СДПН тривали тривалий час з-за розбіжностей в питаннях міграційної політики, однак сторонам все ж таки вдалося прийти до угоди.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів